U čističky odpadních vod v areálu kutnohorské tabákové firmy Philip Morris vystavěli v červenci kuriozitu: jakousi velkou psí boudu, která ale neměla sloužit novému zvířecímu hlídači.

Jde o provizorní "chlívek", kam společnost na několik dnů hodlala umístit sele určené ke grilování na akci pro zaměstnance na konci prázdnin.

Kdo se ale těšil, jak na vlastní oči bude pozorovat během přestávek pracovní doby růst podsvinčete, má smůlu. Chlívek zůstane prázdný.

Firma totiž nakonec zavrhla neobvyklý letní nápad, kterým chtěla zaměstnancům zpříjemnit čas dovolených a údajně je také motivovat k vyššímu pracovnímu nasazení.

"Záměr s živým seletem byl zvažován, ale nakonec jsme se jej rozhodli nezrealizovat," uvedla pro server IHNED.cz Andrea Gontkovičová z představenstva firmy.

Zatím jste si přečetli 60 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.