"Vladimír Lich jednal jako sólový hráč, některé věci s představenstvem vůbec nekonzultoval, neinformoval nás," kritizuje svého předchůdce dočasná ředitelka Dopravního podniku hlavního města Prahy Magdalena Češková.

"Proti změnám, které chtěl pan Lich v dopravním podniku nastavit, nic nemám. Když mi ale hoří za patami koudel, nemůžu plánovat, co budu dělat za rok, nejdřív přece musím tu koudel uhasit," vysvětluje dále, proč se rozhodla hlasovat pro Lichovo odvolání.

V jiných bodech ale s Lichovou "politikou" vedení podniku souhlasí. Nejen, že podporuje provedení forenzního auditu, ale ponechá si dokonce i jeho tým.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.