Buřič vystoupil emotivně v pořadu České televize Události, komentáře. "Během středy mi neznámý anonym vyhrožoval sms zprávou, že jsem na řadě po Lessym," tvrdil Buřič. Ten po večerním zasedání odborářů uvedl, že upustili od plánované protestní akce policistů, která se měla konat těsně před krajskými volbami 12. října. "Místo protestní akce Upír proto přichystáme trestněprávní kroky," dodal Buřič.

Policisté a hasiči chtěli naznačit akcí Upír, že z nich vláda údajně vysává peníze. Buřič ve středu řekl, že se mu nelíbí rychlý veletoč policejních prezidentů. „Přijde mi to celé připravené," míní Buřič. Na čtvrtek si domluvil schůzku s novým policejním šéfem Martinem Červíčkem, proti kterému nic nemá. Sám Červíček doufá ve zklidnění situace v policii, která podle něj není v rozkladu.

up r

V červnu policejní odboráři přitom burcovali své kolegy k razantním protestům. "Vyzýváme příslušníky Bezpečnostních sborů České republiky, Hasičského záchranného sboru ČR, Policie ČR, Vězeňské služby ČR a Celní správy ČR, aby se na podzim roku 2012, přesně v den krajských voleb připadající na den pracovní, zúčastnili hromadného darování krve," uvedli na konci června. Nyní ale vyčkávají, co se bude dít. Nicméně podporují Petra Lessyho.

Zatím jste si přečetli 80 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.