Bývalý  policejní prezident Petr Lessy se hodlá bránit proti svému propuštění ze služebního poměru pomocí elitních advokátů. Zastoupí jej advokát a konzultant Transparency International Václav Láska a zřejmě nejznámější český advokát Tomáš Sokol.

"Prvním úkolem je prokázat, že Petr Lessy se nedopustil trestného činu, poté bude třeba dokázat, že rozhodnutí o propuštění ze služebního poměru bylo v rozporu se zákonem," uvedl ve čtvrtek Láska v České televizi. Prohlásil, že rozhodnutí bylo podle něj vydáno špatně po procesní stránce.

"Jdu do toho s tím, aby se pan Lessy vrátil nejen do služebního poměru, ale aby se vrátil i na post policejního prezidenta," prohlásil Láska.  

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.