V Praze se místopředseda regionálního sdružení Marek Benda přiklání jednoznačně k podpoře Petra Nečase. Pro zvyšování daní v čase hospodářské krize je podle ČTK i primátor Bohuslav Svoboda. Podobný názor zastává i Přemysl Sobotka, předseda regionálního sdružení v Libereckém kraji. "Osobně stojím na straně stability České republiky, která může být neuváženými kroky poškozena. Pevně věřím, že si to ODS uvědomuje, stejně jako situaci v EU, která je poněkud neutěšená."

Podporu premiérovi vyjádřil také Jiří Papež, místopředseda regionálního sdružení Plzeňský kraj, který ji považuje za slušnost.

Předseda regionálního sdružení Jihomoravského kraje Jiří Kadrnka považuje celé dění za názorové střetnutí nad jedním z důležitých témat ODS. "Nevidím na tom nic negativního. Určitě bych to nenazýval žádnými expersivními výrazy, je to součást standardní diskuse," dodává Kadrnka.

Také Zbyněk Stanjura, předseda regionálního sdružení Moravskoslezského kraje, stojí za premiérem. Za podstatné považuje schválení rozpočtu, který má mít schodek maximálně 100 miliard. Zaměřit se tak musí na legislativní změny, aby byl tento cíl splněn.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.