Největší šanci na úspěch v prvním kole prezidentské volby by měl i v srpnu expremiér Jan Fischer, který si od jara drží podporu zhruba třetiny lidí avizujících účast u voleb. Sekunduje mu Miloš Zeman a s poměrně významným odstupem Jan Švejnar. Zveřejnila to ve čtvrtek ve svém výzkumu, který zkoumá podporu prezidentských kandidátů, společnost MEDIAN.

Pozice kandidátů parlamentních stran zůstává slabší. Zhruba každý sedmý člověk, který chce k volbám jít, si z
dosavadních osobností neumí vybrat a nedokáže specifikovat ani přijatelné/zvažované kandidáty. Z nových kandidátů se v srpnu do prezidentského klání nejlépe zařadila Táňa Fischerová, kterou chce volit 3,5 % voličů (z drtivé většiny ženy).

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.