Ani v litoměřické vazební věznici nezahálí bývalý hejtman David Rath (dříve ČSSD). Stihl tam vypracovat návrh novely zákona o výkonu trestu a rovněž ji zaslat do Sněmovny.

Návrh poslanec podle Aktuálně.cz adresoval předsedkyni podvýboru pro vězeňství Zuzce Bebarové-Rujbrové (KSČM), která ho předala jeho dalším členům.

"Jak jsem poznal prostředí věznice, tak priority k rychlé změně vidím v následujícím pořadí -  častější styk s rodinou a blízkými, hygiena a pobyt venku, náplň dne, strava a technické podmínky věznic," napsal poslankyni před sestavením novely.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.