Pražany čekají v sobotu večer hned dvě velké akce, které si vyžádají rozsáhlé uzavírky ulic a omezení dopravy. Změny se týkají jak automobilů tak veřejné dopravy.

V oblasti mezi Rudolfinem, Klárovem, Štefánikovým mostem a Pařížskou ulici se totiž poběží noční závod Mattoni Grand Prix. Hned kousek opodál, na Vltavě u Smetanova nábřeží, proběhne závěrečný koncert festivalu Sen letní noci.

Kvůli hudebnímu představení je od 18.00 do 23.00 hodin uzavřen kromě nábřeží rovněž most Legií. Výluky hromadné dopravy se dotknou především tramvajových linek, které jezdí po objízdných trasách.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.