Viktor Koláček, který vlastní rodinnou likérku na Olomoucku, se může stát jedním z majitelů menších palíren, kteří tvrdě doplatí na aktuální kauzu s jedovatým alkoholem. Aféra mu může poškodit pověst.

Hygienici totiž během zostřených kontrol po barech, hernách a restauracích našli barely s logem Koláčkovy firmy. Podle zprávy ministerstva zdravotnictví se čtyři plastové šestilitrové nádoby s podezřelým obsahem objevily v Ústeckém kraji a případem už se zabývají celníci.

Koláček však popírá, že by distribuoval pančovaný alkohol. "Já mám svědomí čisté. To, o čem hovoříte, jsou většinou dobrodruzi, kteří pálí v garážích. Anebo ti, kteří se do toho pustí s větší vervou a kvůli kterým jsem byl už jednou u soudu," řekl Koláček v rozhovoru pro IHNED.cz.

Zároveň prý neví nic o tom, že by se našlo podezřelé zboží s názvem jeho firmy.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.