Karlovarský kraj hospodaří ročně s necelými 6 miliardami korun a patří k chudším tuzemským regionům. Teď mu navíc reálně hrozí, že ze svého nepříliš objemného rozpočtu bude muset uloupnout třeba až čtvrtinu peněz na zalepení díry po scházejících evropských dotacích.

Kvůli chybám při jejich přidělování totiž Evropská komise podle informací serveru Aktuálně.cz navrhla, že korupcí skandalizovanému ústeckému dotačnímu úřadu ROP Severozápad, z jehož peněz nejzápadnější kraj také čerpá, sebere až 3,5 miliardy korun.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.