Přinášíme vám první ze série on-line reportáží, které zmapují všechny české kraje před volbami do jejich zastupitelstev. On-line reportáž bude provázána s plánem, který představil tzv. hybatel.

Olomoucký kraj jsme projeli z jihu na sever. Začali jsme ve městě Kojetín, u kterého vyrostly hned dvě sluneční elektrárny vedle sebe. V Prostějově jsme zkoumali pád známého oděvního OP Prostějov.

Olomouc je známé univerzitní město, zůstávají v něm ale studenti i po dokončení studia? Podívali jsme se i do ruční papírny ve Velkých Losinách. Naši cestu jsme zakončili u Červenohorského sedla v Jeseníkách, kde by byznysmen Miroslav Černošek rád vybudoval lyžařský areál po vzoru Špindlerova Mlýna.


IHNED.cz v krajích

24.9. Olomoucký kraj, 25.9. Jihomoravský kraj, 26.9. Pardubický kraj, 27.9. Královéhradecký kraj, 1.10. Středočeský kraj, 2.10. Jihočeský kraj, 3.10. Ústecký kraj, 4.10. Plzeňský kraj, 5.10. Zlínský kraj, 8.10. Moravskoslezský kraj, 9.10. Vysočina, 10.10. Karlovarský kraj, 11.10. Liberecký kraj


Zatím jste si přečetli 100 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.