Jižní Čechy zná každý jako kraj piva, rybníků a zalesněných šumavských vrcholů. To všechno k jižním Čechám patří. Ale nejen to. Jde přece o největší kraj v republice, v kterém leží města s bohatou historií - České Budějovice, Tábor, Písek, Jindřichův Hradec či Český Krumlov. 

Když se místních zeptáte na tři věci, které vzbuzují největší diskusi, dostane se vám téměř všude stejné odpovědi. Boj s kůrovcem v Národním parku Šumava, Jaderná elektrárna Temelín a dostavba dálnice D3, která má spojovat Prahu s rakouským Lincem. A právě z větší části neexistující dálnice D3 se se jako neviditelná nit táhla dnešní reportáží.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.