Málokterý podnikatel promluví do budoucnosti Ústeckého kraje výrazněji než Jan Dienstl a jeho společník Pavel Tykač, spolumajitelé uhelné společnosti Czech Coal.

Pokud vyjdou jejich plány, lízne těžba uhlí město, kde jsem se narodila, jenom o pár metrů a ovlivní – pozitivně i negativně - životy tisíců lidí. Co jsou největší problémy kraje, víme oba dobře.

I to, že jsou mnoho let stejné a politici od těch regionálních přes speciální vládní zmocněnce až po pražskou vládu si s nimi nevědí rady. "Kdybych byl hejtman, tak tři nejdůležitější problémy, které bych řešil, by byla za prvé nezaměstnanost, za druhé nezaměstnanost a za třetí nezaměstnanost,“ říká Dienstl.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.