Bývalý olomoucký řidič MHD Roman Smetana odsouzený za pokreslení předvolebních plakátů musí v pondělí do 14:00 nastoupit do vězení. Vyprší mu termín, který mu před časem zaslal olomoucký okresní soud. Zástupci olomoucké vazební věznice však na něj budou zřejmě čekat marně. Smetana již dříve vzkázal, že do vězení nenastoupí.

"Nastoupit má dnes do 14:00, dosud to však neučinil," řekla v pondělí dopoledne mluvčí věznice Markéta Zimová. Smetana nedávno vzkázal, že do vězení sice nenastoupí, hodlá se prý však nechat "dopadnout" ještě v předvolební době. "Nyní zvažuji, kdy a jak se nechám dopadnout, nejlépe ještě v době předvolební, snad by tím došlo k připomenutí, která to strana po svém dvacetiletém řádění nestoudně požadovala po znechuceném občanovi úhradu údajné škody," řekl odsouzený řidič. Na svém profilu na sociální síti Facebook v pondělí Smetana potvrdil, že se nechá dopadnout do pátku.

Zatím jste si přečetli 50 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.