Do Thu Trang, třiadvacetiletá studentka Institutu mezinárodních studií v Praze, vyrůstala jako mnoho jejích krajanů u české babičky. Jako svůj rodný jazyk vnímá češtinu a dokonce se cítí být Češkou. Už kvůli oboru, který studuje, se aktivně zajímá o politické dění v České republice.

Volit zatím ale nemůže. Ještě totiž nemá české občanství, což by se do budoucna mohlo změnit: „Stoprocentně si o něj chci zažádat,“ říká.

"Je to docela síto, dost to kontrolují. Rodinu, příjmy, příbuzné, jakýkoli problém prověří. Hlavně na osobním pohovoru na Ministerstvu vnitra je to docela náročné," dodává s tím, že ministerstvo vnitra rozhodně české občanství nerozdává na potkání.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.