Krajské volby 2012 ukázaly, že Občanská demokratická strana je v současnosti u svých voličů velmi neoblíbená. Jediným jejím členem, kterému se v kraji podařilo vyhrát, se stal na Plzeňsku exministr Jiří Pospíšil.

Jeden z rebelujících poslanců ODS to vykládá jako znamení, že pokud občanský demokrat vystupuje proti premiérovi, může oslovit voliče ODS. 

"Úspěch Jiřího Pospíšila vnímám jako jasný signál, že kdo je ve věcném názorovém rozporu s premiérem Nečasem, nemusí být jen sypač písku do Nečasova soukolí, ale muže oslovit voliče ODS a udělat pro ODS více, než pasivní mlčící většina kývalů v řadách ODS", sdělil Fuksa na dotaz IHNED.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.