Sociální demokraté a komunisté mohou v Senátu počítat s podporou Zemanovce Vladimíra Drymla. Podle něj ale i v ČSSD musí dojít k velkým změnám.

Podobný názor má i na ODS, která utrpěla ve volbách porážku. Premiér Petr Nečas by podle Drymla měl vyvodit osobní zodpovědnost a odejít. Pokud tak neučiní, může to poškodit celou ODS.

Jak byste zhodnotil výsledky právě skončených senátních voleb?

Domnívám se, že účast 18,61 procenta svědčí o tom, že Senát ztrácí na významu pro většinu obyvatel této země, bohužel. A výsledek? Blahopřeji sociální demokracii. Voliči se rozhodli tak, jak se rozhodli. Je to důsledek vlády Petra Nečase a ten by měl nést důsledky svého vládnutí, které nevyhovuje středním vrstvám ani těm nejchudším. Je to prostě obraz celé vládní politiky.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.