Když si lovci hlav doletěli v polovině letošního července do Dominikánské republiky pro uprchlého lupiče Františka Hajna, který byl odsouzen za loupež 154 milionů korun, určitě netušili, že do karibského ráje poletí za pár měsíců znovu.

Tentokrát se zpátky do Česka vrátili se sedmi zločinci, kteří se v Dominikánské republice dlouho skrývali před spravedlností. Čtyři z nich putovali z letiště přímo do věznic, kde si mají odpykat už stanovené tresty - jde o Miloslava Votavu, Pavla Štorkána, Michaela Grundzu a Jiřího Štěpánka. Většina z nich byla odsouzena k dlouhým letům žaláře za podvody, praní špinavých peněz a majetkovou trestnou činnost.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.