Žižkovský vysílač, nejvyšší stavba v Praze a podle mezinárodní ankety také druhá nejošklivější budova světa, se má stát jednou z turistických atrakcí Prahy.

Dvacet let po svém dokončení má za sebou kompletní rekonstrukci interiéru a nabízí designovou restauraci, luxusní hotelový apartmán a další novinky najdou návštěvníci i ve vyhlídkovém patře věže.

"Nezůstalo tu nic, kromě původních skel a obvodového pláště. V původním interiéru byla spousta zbytečných místností, které při výhledu bránily pocitu, že se člověk může rozhlédnout na všechny strany," popisuje Roman Lain, jednatel a jeden z investorů společnosti Oreathea, která si veřejnou část vysílače pronajala od Českých radiokomunikací na dvacet let s opcí na dalších pět roků.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.