Rebelující poslanec ODS Tomáš Úlehla si pochvaloval projev Mirka Topolánka, v němž se bývalý předseda strany opřel do vedení strany v čele s Petrem Nečasem. "Jsem velmi loajálním členem strany," řekl Úlehla s tím, že bude respektovat Nečase jako předsedu politické strany.

O čem jste si s Petrem Nečasem povídali?

Vedeme řeč naprosto ve společenské rovině. Asi oba cítíme, že nás proti sobě postavila náhoda. Možná že dnes přehodnotí své stanovisko, co se týká vzájemné komunikace. Naposledy jsem dostal šanci si s ním o zásadních věcech pohovořit v srpnu 2010 na Úřadu vlády. To může být obecně jedna z velkých příčin problémů, že komunikace vedení ODS s členy je chabá.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.