"Tím, že už nejsem ministr, ale jenom poslanec, mám relativně dost času, tak se teď mohu více věnovat stranické práci," říká bývalý ministr spravedlnosti.

V čem je ODS po víkendovém kongresu jiná?

Delegáti dali jasně najevo, že chtějí, aby pokračovala vláda Petra Nečase, na druhou stranu jasně řekli ve svých příspěvcích, že chtějí, aby tato vláda změnila styl své politiky, aby lépe prezentovala kroky, které provádí, aby se více zaměřila na to, co od nás naši voliči očekávají, požadují. Vláda nemůže být pouze o vyrovnaném rozpočtu, byť je to důležité téma, ale musí být o konkrétních věcech, tak aby naši voliči znovu našli důvod nás volit.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.