V neděli kolem osmé večer seděl Petr Tluchoř, v té chvíli ještě poslanec ODS, v baru na brněnském výstavišti. Za jeho zády právě končil stranický kongres, který ho "vykroužkoval“ z širšího stranického vedení, tedy z výkonné rady strany a vyzval k jednotě při schvalování daňového balíčku o vyšším DPH.

Naštvaný a zklamaný Tluchoř se proto chystal na svůj zatím poslední velký politický tah. Spolu s Ivanem Fuksou a Markem Šnajdrem si stvrdil, že se všichni pokusí ještě o poslední smírčí jednání s premiérem, na jehož konci by mohl být kompromis nezvýšené DPH.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.