Neuspěl v otevřeném souboji s předsedou ODS a premiérem Petrem Nečasem. Přesto se Ivan Fuksa, který minulé úterý vrátil společně s Markem Šnajdrem a Petrem Tluchořem poslanecký mandát, necítí poražen.

"To, že jsme se vzdali mandátu, pro nás nebyl konec, ale začátek. Teď se jenom zařadíme na konec fronty a musíme pracovat. Když změna nejde shora, tak musí přijít zespodu," říká Fuksa.

Petr Nečas od počátku říkal, že vám nejde o daně, ale o jeho pád. Tak jak to tedy bylo - šlo o daně, nebo svrhnutí Petra Nečase?

Říkal, že nám jde jen o to, ho poškodit a svrhnout. U mě ale za tím vším byly jen a jen daně, nikdo nechtěl válku, která by trvale poškodila ODS. Ale je pravda, že s politikou vedení ODS jsme nesouhlasili.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.