Advokát Paul Gully-Hart patří mezi švýcarskou právnickou elitu. Je partnerem kanceláře, která se chlubí titulem Právnická firma roku 2012. Přesto ani on a další najatí advokáti nedokázali Česku pomoci, aby se mohlo dodatečně připojit k řízení s bývalými manažery Mostecké uhelné společnosti.

Tedy aby mělo důležité slovo v kauze, v níž se hraje o celkem ­čtrnáct miliard korun odstavených ve švýcarských bankách.

HN získaly dosud neznámý rozsudek soudu v jihošvýcarském městečku Bellinzona, který letos v září definitivně odmítl české požadavky vystupovat v kauze jako jedna ze žalujících stran.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.