Český tenisový svaz sice může po dvaatřiceti letech slavit získání Salátové mísy, zároveň ale utrpěl vlasteneckou ostudu.

Mikiny ve státních barvách, které měl daviscupový tým při zápase se Španěly na sobě, mají totiž vlajku zepředu vyobrazenu obráceně. Na omyl jako první upozornili moderátoři rádia Hey Radko Bobák a Tomáš Kučera.

Platí, že pokud se vlajka věší svisle, je bílý pruh vlevo z pohledu pozorovatele a klín směřuje vždy dolů, to znamená je v horní části. Český tenisový svaz tvrdí, že oblečení pro sportovce nezajišťoval.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.