Loni Dánové dokonce přikoupili sousední provoz kanadské Celestiky, aby v něm nejprve testoval, jak nejlépe rozvrhnout své nové balící linky, a později, zřejmě už příští rok, jej nechal strhnout. Na jeho místě za miliardu LEGO postaví další halu včetně podzemních garáží.

"Teď je celkem na pracovištích kolem dvou tisíc lidí, zhruba 1400 jsou kmenoví zaměstnanci, zbytek lidé z agentur. Tento rok jsme přijali 150 nových lidí. Příští rok očekávám, že nabereme dalších 200 až 250 pracovníků. Do roku 2015 bych rád, abychom rostli zhruba o 200 lidí ročně," říká generální ředitel společnosti LEGO Production Carsten Rasmussen, když jej HN navštíví v jeho kladenské kanceláři, přímo ve středu nově otevřeného provozu.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.