KDU-ČSL na sobotním programovém sjezdu v Jihlavě rozhodne o své změně ze strany členského typu na otevřenou, čitelnou a voličskou stranu. Podle návrhů na změny svého směřování by se měla stát také nekonfesní stranou, která není politickým mluvčím žádné církve.

Sjezd má určit základní teze programu a směřování politiky strany, které se letos podařilo obhájit zastoupení v krajských zastupitelstvech a v Senátu a která má podle průzkumů šanci vrátit se do Sněmovny.

Lidovci se chtějí podle závěrů své jarní programové konference stát ekonomickou i politickou alternativou současného vývoje Česka. Jejich předseda Pavel Bělobrádek zdůraznil, že strana je připravena spolupracovat s nezkompromitovanými lidmi, kteří jsou slušní a chtějí "rozlomit" struktury vysávající veřejné peníze.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.