Strmý svah v samém centru Prahy je vidět jen z několika málo míst, dostat se na něj skoro nejde. Přesto je kolem něj hodně živo. Už rok a půl ho zkrášluje firma Dartincer, která patří Josefu Brožovi - právníkovi, který v minulosti spolupracoval například s podnikatelem Petrem Kellnerem či Martinem Romanem, bývalým šéfem skupiny ČEZ.

Známý advokát si zarostlou stráň u Kramářovy vily od hlavního města nyní pronajímá za 225 tisíc korun ročně. Zahrada přiléhá k domu patřícímu jeho firmě. Jenže lidé z pražského magistrátu se rozhodli, že na pozemku, vedeném jako městská zeleň, Brož zůstane jen jako nájemník.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.