Vstup skladatele a malíře Vladimíra Franze do prezidentské kampaně byl zpočátku chápán jako politická recese. Jako projev protestu proti zkalené české politice, které by prospělo vyvětrání, jehož se může chopit jen radikální a velmi nekonvenční postava.

Tou Vladimír Franz rozhodně je už od pohledu – řeklo si později mnoho lidí v narážce na jeho potetovaný obličej (vlastně celé tělo), který se pro svou exotičnost v celosvětovém politickém kontextu dostal i na titulní stranu britského Guardianu –, ale co dál? Nabízí Franz ještě něco víc než výjimečný zjev, který tak provokuje maloměšťáky?

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.