Herečka Táňa Fischerová byla podle předvolebních průzkumů jedním z outsiderů. Nakonec ji volilo více než 3 procenta voličů, což pro ni prý bylo příjemné překvapení. Jméno kandidáta, kterého bude volit v druhém kole, zatím neprozradila.

"Vítám, že se do druhého kola dostal právě Karel Schwarzenberg," naznačila ale své sympatie v rozhovoru pro IHNED.cz.

Jak hodnotíte svůj výsledek v prezidentské volbě s přihlédnutím k tomu, kolik energie jste do ní vložila?

Byla jsem outsider, nic moc se ode mě nečekalo, mohla jsem jen příjemně překvapit. A myslím, že množství hlasů, které jsem dostala, je příjemným překvapením.

Vědomě jsme pluli proti proudu, nechtěli jsme žádné peníze... Iniciativa lidí, kteří se toho sami chopili, byla skvělá. Mělo to hluboký význam pro ně i pro mě. Je to úspěch.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.