Jana Bobošíková si i po sečtení všech hlasů stěžuje na dočasné vyřazení. Řekla to v rozhovoru pro server IHNED.cz.

Ve svém povolebním hodnocení uvedla, že je nutné do politiky zpět povolat bývalého premiéra za ODS a dosluhujícího prezidenta Václava Klause. Podle ní v České republice vítězí kandidáti, po kterých zůstává "spálená země".

Jana Bobošíková se ve volbách utkala především s Přemyslem Sobotkou, volil je přibližně stejný počet voličů. Svou protibruselskou politikou se shodovali i v programu. Sama Bobošíková pojala volby jako dobré zviditelnění pro její stranu, koho však bude volit ve druhém kole, to odhalit nechtěla.

Na svojí volební kampani jste oproti ostatním kandidátům šetřila, myslíte si, že se to projevilo ve výsledcích?

Myslím si, že výsledek by nebyl o moc jiný, kdybych méně šetřila. Byla jsem na tři týdny vyřazena z volby, před vyřazením jsem měla obdobné preference jako pan Dienstbier nebo pan Schwarzenberg. Dost poškozující bylo to vyřazení.

Jste tedy přesvědčena, že to byla ta hlavní chyba?

Nebyla to chyba, ale jsem přesvědčena, že to byl významný faktor. Jsem jediná, kdo byl takto na tři týdny vyřazen ze hry.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.