Když se Karel Schwarzenberg objevil na pódiu, musel jeho osobní strážce fotografy okřiknout, aby se tolik nemačkali pod pódiem. Na předsedovi TOP 09 bylo znát dojetí, když mu aplaudoval naplněný sál Divadla Archa.

Vládla euforie, navzdory některým průzkumům se Karel Schwarzenberg probojoval do druhého kola prezidentské volby.

"Především bych rád poděkoval voličům. Tento výsledek mi samozřejmě uděluje odpovědnost. Za čtrnáct dní se rozhodne o dalším směřování České republiky. Miloš Zeman je velký politický profesionál, se kterým opravdu stojí za to se střetnout. Reprezentuje naši minulost za posledních deset patnáct let," po těchto slovech Schwarzenberga přerušil potlesk.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.