Když přijde k volbám ve druhém kole velké množství starších voličů z vesnic a chudých regionů, má Miloš Zeman velkou šanci, že Karla Schwarzenberga porazí.

Když se Schwarzenbergovu týmu podaří vyhrotit kampaň před druhým kolem a dostatečně vystrašit městské a převážně mladé voliče Zemanovým neprůhledným okolím v čele s guru Šloufem, jeho náklonností k Rusku a k politikům, kteří mají jisté potíže s korupcí, může se stát, že bude prezidentem on.

Faktem je, že v prvním kole dělilo prvního Zemana od druhého Schwarzenberga pouhých 0,8 procenta. To je 41 653 hlasů. Což je v celostátních volbách nesmírně málo.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.