Deset podnikatelů včetně Andreje Babiše nebo Radima Jančury se podepsalo pod iniciativu Vladimíra Dlouhého "Podnikatelé na podporu Karla Schwarzenberga". Dlouhý už podpořil Schwarzenberga před prvním kolem, teď se k němu připojili zmiňovaní byznysmeni. "Schwarzenberg je zcestovalý a mohl by nastartovat očistu společnosti," vysvětluje svoje rozhodnutí Dlouhý.

Vyjmenujete tři důvody, proč jste Karla Schwarzenberga podpořil?

Za prvé si myslím, že v zemi není příliš dobrá nálada. Zvolením Karla Schwarzenberga by se mohla tato nálada lepšit. Podle mého názoru by se změnilo i podnikatelské klima.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.