Finálový souboj Miloše Zeman a Karla Schwarzenberga o Hrad napjatě sleduje i vedení policie. Musí totiž přesně naplánovat, koho a jak začne v sobotu střežit coby novou hlavu státu.

Miloš Zeman totiž na rozdíl od Karla Schwarzenberga, současného šéfa české diplomacie, nemá kolem sebe tělesné strážce. Jakmile by se ale v sobotu odpoledne stal Zeman prezidentem, okamžitě po oficiálním vyhlášení výsledků finálové volby se v jeho těsné blízkosti začnou pohybovat bodyguardi, které zažil naposledy před jedenácti lety v roli premiéra.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.