Má pověst jakéhosi démona. Pověst všemocného a nebezpečného muže s kontakty na mafii i na velký byznys. A teď se jeho přítel a spojenec stane prezidentem. Je to znepokojivé, jde o Miroslava Šloufa.

Miloš Zeman si je dobře vědom škodlivosti spojení své osoby se Šloufem. Krátce po sobotním zvolení zachytili fotoreportéři pozoruhodný, byť velmi krátký rozhovor obou mužů. Šlouf přišel Zemanovi poblahopřát ve chvíli, kdy byly kolem desítky novinářů. Zeman mu ruku podal, ale špitl mu do ucha „na veřejnosti raději ne“.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.