Radek John (VV) bude mít na jaře napilno. Kromě sezení v poslanecké lavici bude zároveň pracovat jako dramaturg, moderátor a reportér.

TV Barrandov totiž na přelomu března a dubna rozjede jeho publicistický pořad Bez cenzury. „Bude to investigativní pořad typu Sixty Minutes, ze kterého vychází i Na vlastní oči. Já ho dramaturguju, uvádím a budu točit i reportáže, pokud se najde čas,“ řekl serveru IHNED.cz John.

Zároveň potvrdil obavy, že námětem reportáží budou také informace získané z jeho politické kariéry. „Ten pořad se bude týkat všeho, co trápí lidi v této zemi. Tedy politiky i témat, která přímo zasahují do jejich životů,“ dodal John.

Tým pořadu tvoří elitní reportéři a mnoho dobrovolníků. Hlavními hvězdami budou Kateřina Kašparová, Mercedes Wimmerová a možná i Luboš Xaver Veselý. Frekvence 1, kde Veselý moderuje pořad Pressklub, mu ale zatím působení na Barrandově nepovolila.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.