V centru Prahy připravilo Studio H3T Architekti unikátní Lázně na lodi. "Naším cílem je umístit k Vltavě fungující lázně. Na Rašínově nábřeží nyní kotví galerijní parník (A)Void Floating Gallery, kterou zpravuje (A)Void Gallery a ta nám právě poskytla dočasně prostor pro tuto aktivitu," představuje svůj projekt člen týmu Vít Šimek.

Lázně měly být otevřeny už tuto neděli odpoledne. "Bohužel je v Praze první  stupeň povodňové pohotovosti, a tudíž není možné připojit ani elektřinu, ani pitnou vodu," popisuje počáteční problémy Šimek. Praha dokonce v uplynulém týdnu kvůli stoupající vodě vyklidila náplavky, uzavřela protipovodňová vrata na Čertovce a nechala odtáhnout plovoucí bezdomoveckou noclehárnu Hermes.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.