Krátce před Vánocemi vyhodili Pavla Kotrbu z ministerstva obrany, kde měl šéfovat poradcům nové ministryně Karolíny Peake. Po bleskovém zásahu premiéra Petra Nečase se Kotrba i jeho šéfka Peake balili po osmi dnech.

Teď ale nemusí ztráty lukrativního místa litovat. Pro teprve pětadvacetiletého stále ještě studenta Kotrbu se našlo nové uplatnění. Usedne v dozorčí radě Budějovického Budvaru.

„Ano, je to pravda,“ potvrdil Pavel Kotrba serveru IHNED.cz. O podrobnostech ale mluvit odmítl s omluvou, že je zaneprázdněn a čas bude mít později. Zatím ale telefon opakovaně nezvedá.

Ministerstvo zemědělství, které je zřizovatelem Budvaru, změnu v dozorčí radě potvrdilo. „Pavel Kotrba byl nominován předsedkyní koaliční strany LIDEM Karolínou Peake. V radě nahradí Jiřího Lexu,“ konstatoval mluvčí resortu Jan Žáček.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.