Dark Snow Monínec

V pátek 22. února se v lyžařském areálu Monínec, ležícím v České Sibiři nedaleko Tábora, pojedou netradiční noční závody s názvem Dark Snow Monínec. Na start obřího slalomu se může postavit každý.

Registrace probíhá do 18.30 hodin, závody vypuknou v 19.30 a startovné na místě je 500 Kč. Pojede se celá zdejší sjezdovka, závodí se jednokolově, na místě si lze dokoupit opravnou jízdu. Do druhého, finálového kola postupují pouze čtyři nejlepší muži a dvě nejlepší ženy. Každý účastník pak dostane své startovní číslo jako suvenýr.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.