Na Pardubicku v pondělí odstartuje záchranná mise Petra Nečase. Během několikatýdenní roadshow po krajích se pokusí přesvědčit primátory a starosty své strany, že značka ODS má ještě budoucnost. A také, že on je ten pravý, kdo by měl stát v jejím čele.

ODS totiž vůbec není v dobré kondici. Její popularita patří dnes k nejhorším v historii strany. Například podle posledního průzkumu CVVM by v únoru volilo ODS jen 12 procent voličů. Nečasova strana skončila až čtvrtá za ČSSD, KSČM a TOP 09.

A ODS začíná dávat velmi silně najevo svou nespokojenost. Po pro ODS velmi neúspěšné prezidentské volbě vznikla uvnitř strany například takzvaná pravá frakce, která se staví proti současnému předsedovi. Skutečným problémem pro Nečase ale může být fakt, že se ke kritikům přidává vlivný místopředseda a ministr průmyslu Martin Kuba nebo populární exministr spravedlnosti Jiří Pospíšil.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.