Nemusí to být ani velvyslanec v Berlíně Rudolf Jindrák ani generální sekretář ministerstva obrany Jan Vylita. Podle informací HN je nakonec jedním z nejpravděpodobnějších kandidátů na uvolněný ministerský post jedenašedesátiletý Prokop Dolejší – bývalý dlouholetý armádní pilot a pozdější náměstek v Zemanově vládě.

Sám Dolejší prý zatím oficiálně o ničem neví. „Mám pouze informace, že moje jméno padlo na politických jednáních, ale to je všechno,“ uvádí.

Nabídku podle svých slov žádnou nedostal. „Samozřejmě pokud by se mě někdo oficiálně oslovil, tak bych o tom přemýšlel,“ dodává Dolejší, který se dnes na ministerstvu obrany podílí na prověřování zakázek v oblasti letectví.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.