Každý, kdo bude chtít v supervolebním roce 2014 kandidovat za sociální demokracii, by měl zveřejnit své majetkové přiznání. S tímto návrhem jede na víkendový sjezd druhý muž sociální demokracie, hejtman Michal Hašek. Sociální demokraté se chtějí za každou cenu vyhnout případným skandálům, které by mohly její dobře rozjetou cestu do Strakovy akademie zhatit.

ČSSD se chystá proměnit stínovou vládu, jak docílíte toho, abyste měli po volbách i dobře fungující poslanecký klub?

Žádná politická strana, která myslí vážně své dlouhodobé fungování na politické scéně, si nemůže dovolit dávat pochybné lidi na kandidátky. Jsme si vědomi toho, že pravicová vláda bude po osmi letech jen těžko opouštět ministerská křesla, jsme připraveni, že se strhne megakampaň. Na sociální demokracii se bude hledat cokoliv špatného, vedle strašidla “ČSSD bude vládnout KSČM” se budou skandalizovat jednotliví sociální demokraté.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.