V pořadí devátou Čekou Miss se v sobotu večer stala studentka Vysoké školy finanční a správní Gabriela Kratochvílová. Titul Česká Miss World 2013, což je ekvivalent k I. vicemiss, vyhrála Lucie Kovandová. Na třetím místě skončila dívka s číslem 4 Monika Leová. Získala titul Česká Miss Earth 2013. 

Devátý ročník soutěže krásy Česká Miss proběhl v sobotu večer v Hudebním divadle Karlín. Deset finalistek se během večera představilo v klasických disciplínách, jako je promenáda v plavkách, ale také v netradičních soutěžních disciplínách, které dívky plnily během soustředění na Filipínách.

Pozvání na slavnostní galavečer přijala také jedna z nejkrásnějších žen světa, italská herečka Ornella Muti, která se představila v roli předsedkyně odborné poroty a na konci večera vyhlásilu vítězku, jíž poté osobně předala korunku.

V porotě vedle ní usedli například ředitelka soutěže Michaela Maláčová, zpěvačka Marie Rottrová, herec Miroslav Donutil nebo herec Martin Kraus.

Vítězka soutěže Gabriela Kratochvílová byla poprvé oceněna už na počátku večera. Za svou Miss si ji zvolili i posluchači rádia Frekvence 1. Kromě titulu Česká Miss rádia Frekvence 1 získala také poukaz na moderátorský kurz.

Kratochvílová je zároveň první vítězkou v historii, která má krátké vlasy. "Možná už lidé chtěli změnu stejně jako já. Jednou jsem se já rozhodla pro krátké, tak třeba si teď národ řekl, že chce krátkovlasou vítězku," řekla Česká Miss 2013 těsně po vítězství serveru IHNED.cz.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.