Kdo pamatuje Filipa Humplíka z pražských rockových klubů počátku 90. let, nutně si při pohledu do finančních zpráv ODS řekne, že musí jít o nepravděpodobnou shodu jmen. Co by kdysi divokého zpěváka skupin Chirurgia a Boothill vedlo k nápadu věnovat ODS za poslední čtyři roky čtyři a půl milionu korun (loni 700 tisíc), a stát se tak jedním z vůbec nejštědřejších soukromých mecenášů tuzemské politiky?

Jenže žádná shoda jmen - dnes jedenačtyřicetiletý spolumajitel úspěšné reklamní a PR agentury Konektor si před pěti lety řekl, že neproduktivního nadávání po hospodách zpestřeného občas třeba billboardovou akcí "Stydím se za svého premiéra" namířenou proti Stanislavu Grossovi bylo dost. A protože mu svým programem byla nejbližší ODS, rozhodl se do ní vstoupit.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.