Devět kandidátů na úřad prezidenta předložilo Senátu vyúčtování své kampaně. Jako poslední dorazilo v pátek odpoledne do horní komory parlamentu účetnictví Miloše Zemana.

Zjistit, kdo právě jemu nebo neúspěšnému zájemci o prezidentský úřad Janu Fischerovi na kampaň přispěl, ale stoprocentně nejde.

U obou kandidátů totiž výdaje převažují nad příjmy, a tak jejich týmy i oni samotní stále ještě hledají, kdo dluhy zaplatí. Jejich jména a darované částky zveřejní politici na svých webových stránkách prý do konce dubna.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.