Oblastní rada ostravské ODS požaduje po výkonné radě strany zrušení místního sdružení Ostrava-Centrum. Jeho členem je i bývalý premiér a předseda občanských demokratů Mirek Topolánek. Pokud výkonná rada návrhu vyhoví, musí se členové zrušeného sdružení registrovat do jiné místní organizace, jinak jim zanikne členství ve straně.

V úterý to řekl předseda oblastního sdružení a náměstek ostravského primátora Martin Štěpánek (ODS). Výkonná rada by se mohla konat koncem měsíce.

Dodal, že pro návrh na zrušení místního sdružení hlasovalo v pondělí všech 13 přítomných členů oblastní rady, která je šestnáctičlenná. Štěpánek odmítá, že by tato aktivita nějak souvisela s osobou bývalého předsedy strany Topolánka, který na loňském kongresu strany ODS kritizoval a mluvil o tom, že se stává malou stranou a musí se vzpamatovat. Uvedl rovněž, že strana ztratila důvěryhodnost.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.