Americký producent Harvey Weinstein stojí před těžkým úkolem: chce nalákat diváky na celovečerní dokumentární film o spisovateli J. D. Salingerovi a přitom neprozradit mnoho dopředu. Weinstein potřebuje divákům dát alespoň jeden důvod, proč na film jít – a film si potřebuje uchránit svá tajemství, aby měl, čím lákat publikum.

Přesto by se ze snímku o autorovi slavného románu Kdo chytá v žitě (poprvé vydaném roku 1951) mohl stát nečekaný podzimní hit, referuje deník New York Times. Režisérem a scénáristou snímku nazvaného jednoduše Salinger, jenž bude mít premiéru 9. září je navíc nepravděpodobný autor: Shane Salerno, doposud známý jako scénárista akčních filmů Armageddon či Vetřelci vs. Predátor 2.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.