Větší evropskou dotaci na podobný projekt loni nikdo jiný nezískal: v Milovicích ve středních Čechách vzniká centrum, kde budou vědci testovat vlastnosti automobilů. A přestože jde o projekt za 400 milionů, je tajné, kdo ho doporučil. Stejně jako propočty, jestli se moderní vědecko-technologický park vůbec uživí.

HN okolnosti tohoto projektu mapují už třetí týden. Vše odstartovalo zjištěním, že zakázku na vybudování centra s testovacím tunelem, laboratořemi a kancelářemi získala narychlo založená firma bez zaměstnanců.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.