Ivan Pilip se před několika lety stáhl z veřejného života. Začal se věnovat především podnikání v oblasti realit. V současnosti také přednáší na vysoké škole.

Začátkem roku 2012 navíc přišla Pilipovi z Pardubického kraje nabídka, aby se stal členem dozorčích rad nemocnic, které kraj vlastní. Pilip výzvu přijal a od loňského února kontroluje litomyšlskou, svitavskou, orlickoústeckou, chrudimskou a pardubickou krajskou nemocnici.

Tím, že sedí v dozorčích radách pěti krajských firem, patří k rekordmanům. Server IHNED.cz zmapoval dozorčí rady všech krajských firem. Na jejich složení se podívejte zde.

Jste členem pěti dozorčích rad. Jak stíháte zodpovědně kontrolovat všechny nemocnice?

Ono to sice vypadá, že jich je pět, ale všechny má jeden vlastník. Naopak je tam snaha připravit jejich přechod do jednoho subjektu. A s tím jsem tam i nastupoval, že nemocnice budou řízeny víc a víc jako jeden celek. Všech pět dozorčích rad se koná během dvou dnů, čili stíhám.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.